KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983120

nr 1298 3120

Blandteknik

Signerad, Rydberg, porträtt. Motivet: 15x12 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:44:14

12/12 10:23:57 1      Vinnande bud